MisBis Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ana sayfa Kurumsal Ürünler Interaktif İletişim English

Kalite Anlayışımız

ISO 9001:2000

ISO 9001:2000

ISO 9000 Kalite Yönetim Sistem belgelendirmesi, kalite ve müşteri memnuniyeti ile birlikte, değişen dünyanın gerçeklerini benimseyerek kalite sistemlerini sürekli iyileştirmeye yönelik bağlılığı sağlamaktadır.

Müşteriler gittikçe artan şekilde kalite-bilinçli tüketiciler haline gelmekte ve tedarikçilerinden en yüksek ürün/hizmet kalite koşullarını yerine getirmelerini talep etmektedir. Böylece tüm işletmelerin, tüketici ihtiyaçlarını şimdi ve gelecekte karşılayacağı konusunda güvence verilmesini istemekteldirer.

 

 

HACCP

HACCP

HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Point-Kritik Kontrol Noktalarında Tehlike Analizi) gıda sektöründe uluslararası geçerliliği olan, tehlike ortaya çıkmadan tedbir almayı ve yok etmeyi sağlayan bir kontrol sistemidir.

HACCP sistemi aldığı tedbirlerle, kötü depolama koşulları, uygun olmayan malzeme girişi, uygun olmayan üretim makineleri, hatalı hijyen uygulamalarına engel olarak, sadece müşteriye sağlıklı ürünler değil, üreticiye de fire azalması/yok olmasından kaynaklanan mali kazançlar sağlar.

 


MisBis'den Yeni Ürünler...

MisBis Reklam Filmi

MisBis Yeni reklam Filmi
 MisBis Katalog

MisBis Ürün Kataloğu
PDF
Katalog

Flash Katalog
 MisBis Dergi

MisBis Bizden size, Sizden bize dergisi
PDF Dergi

Flash Dergi
Firmamızdaki gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız e-bülten listemize katılınız.

© Copyright, MisBis Gıda San. ve Tic. A.Ş. 2020 Ana Sayfa | İletişim | English | Tasarım Ofis - İki Pixel